[ Fillimi ] [ Muzik ] [ Chat ] [ About Me ]  [ Kontakto ]

 

 

 

  [ Manu ]

 -Home

 -About Me

 -Albanian Music

 -Albanian Rap

 -Albanian Videos

 -My Photos

 -Photos

 -Historija e Kosoves

 -View Guest Book

 -Signe Guest Book

 

  [ Manu 2 ]

 -Dashuria

 -Poezi

 -Poezi1

 -Poetry

 -Test Love

 -Barculeta

 -Humor

 -Tregime

 -Games

 

  [ Manu 3 ]

 -IRC Chat

 -Voice Chat

 -Shkarkime

 -Kontakto

 

 

  [ Photos ]

 -My Pics

 -Love

 -Cars

 -UĒK'es

 -Romantic

 - Friends

 

 [ Reklama ]

 -KosovaOnline.org

 -agroni.net

 -Bini.tk

 -AlbaHost.ca

 -RiniaShop.com

 

 

   [ Home ]

UP DATE & Chat

 Para disa dit ne Staffi KosovaOnline kemi hapur web faqen www.KosovaOnline.org dhe nje chat per te gjith Shqiptaret ne ter boten dhe per tjert, ju mire presim 24/7.

Chat now!!!

Nofka juaj:Me mIRC, Kliko Kėtu
 

Vizitorėt  Tė Ksajė Faqės

 

Ju jeni vizitori i

Muzik & Radio Live 

Ju dua te keni RealOne Player per ti ndegjoni kėto Radio,Muzika,dhe Videot, per ta shkarkoni                        RealOne Player kliko kėtu. 


 Nė qdo faqe tė Muzikes kam fut disa albume mė tė reja ne internet, per ma shum muzik Shqip klikoni ne kito linka www.KosovaOnline.org dhe www.RiniaShop.com


Blue Sky

Radio 21

  Radio Rinia

Radio Kosova

 

Friends Photos

Besimi

Name: Besimi

Name: Riad

Name: Bini

Email Email

Email Email

Email Email

Website Website

Website Website

Website Website

kliko kėtu ti shiqojsh fotot tjera

Here are same of my frands photos more photos coming soon, if you whant to put your photo here sand it in my email with your name, email and website at Foto@Hajdini.com, but sand your real photo plz and thax. 

  MiniPoll

 

Shearch/Kerko

 

Google.ShqipStartfaqe.com

 

 

 

Moti/Weather 

 

Prishtinė

Moti nė Prishtinė/Weather in Prishtinė

Tiranė

Moti nė Tiranė/Weather in Tiranė

Toronto

Moti nė Toronto/Weather in Toronto


 

Designed By Hajdin K

Copyright © 2003 Hajdini.com Inc. All Rights Reseved

                                                            Powered by KosovaOnline.org